Bilgi Bankası

Sıkça sorulan sorular ve diğer içerikler için bilgi bankamıza gözatın

Güncelleme:


1-) Türkiye İçi Başlıklı Toplu SMS gönderdiğiniz numaraların 905...... şeklinde yazılmış olmasına dikkat ediniz. Yurtdışı sms gönderimleri tüm abonelerimize kapalıdır. Yurtdışı sms gönderimi yapmak isteyen aboneler hangi üllkelere ne kadar sms gönderim hacimleri olduğunu destek talebi ile bize belirterek fiyat teklifi alabilirler.

2-) Toplu SMS gönderirken Türkçe karakter kullanımından kaynaklı gönderilen SMS adeti farklılık gösterir. İngilizce 160 karakter bir SMS, Türkçe ise 155 karakter bir SMS olarak kredilendirilir.

3-) Gönderilen SMS 'in  operatör tarafından gönderilen numaraya teslim edilememesi durumunda başarısız sayılır ve abonenin kredisinden düşürülmez. Tüm sms paketlerimiz gönderilen sms başına değil iletilen sms başına ücretlendirilmektedir. İletilemeyen smsler asla ücretlendirilmez.

4-) Firmanıza veya Size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifrenizi asla kimseyle paylaşmayınız. Bu paylaşımdan kaynalı oluşabilecek zararlar veya oluşabilecek şikayet, hukuki yaptırım ve maddi cezaların tamamı şifre sahibine aittir.

5-)
Kesinlikle yasalara ve hukuka aykırı hiçbir SMS göndermeyiniz. Gönderdiğiniz SMS lerin tüm sorumluluğu şifre sahibi aboneye aittir.6-) Sizi tanımayan, Müşteriniz veya Üyeniz olmayan kişi veya kurumlara asla SMS göndermeyiniz. Şikayet halinde tüm sorumluluk şifre sahibi aboneye aittir.Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?
  • Toplu Sms
  • 208 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
İlgili diğer dökümanlar
Toplu SMS Gönderme Metodları

Sms Kontrol Paneli: http://smsportal.turkhost.net.tr linkinden size tanımlanmış olan kullanıcı...

Toplu SMS Hizmetimiz için Gerekli Sözleşme ve Evraklar

Başlık taleplerinde dikkat  edilmesi gereken hususlar; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu...

SMS Başlığı Nedir

Alfanumerik Başlık (CLI = SMS Başlığı) basit bir anlatımla; SMS Gönderen gerçek veya tüzel kişiyi...