Veri Merkezi

Altyapı
Bina
Türkhost İstanbul genelinde birçok kablosuz internet erişim noktası bulunan geniş bant internet servis sağlayıcıdır. Türkhost Donanımları Tier-3 sertifikalı Premier DC veri merkezinin yanı sıra kendisine ait geniş bant internet altyapısı bulunan birçok noktada hizmet sunmaktadır.

Güç
Sunucu ve Network Donanımlarımız 7/24 hiçbir elektrik kesintisinden etkilenmemesi için yedekli UPS ve Jenaröter altyapıları veri merkezimizin olmassa olmazıdır.

İklimlendirme
Yüksek ısı üreten sunucu ve diğer donanımların sıcaktan zarar görmemesi ve performans kaybı yaşanmaması için veri merkezimiz yüksek kapasiteleri klimalarla soğutulmakla kalmayıp ortamda tozlanma oluşmaması için filitrelenmektedir.
Veri güvenliği için her türlü donanım ve yazılım altyalarımız kesintisiz müşterilerimize hizmet vermektedir.
Güleryüzlü ve konusunda deneyimli uzman personelimiz günün her saatine müşterilerimize hizmet vermektedir.
Kurumsal Müşterilerimize Kablosuz Metro Erişim Hizmetimiz sayesinde fiber kablonun ulaşamadığı noktalara dahi fiber hızlarını ulaştırabilmekteyiz.
Sürekli gelişen ve büyüyen bir işletme olarak daima sorunlar karşısında çözüm odaklıyız ve dinamik ve hızlı çözümler üretmekteyiz.
Bilgi birikimimizi hiç karşılık beklemedek çoğu zaman ücretsiz danışmanlık yaparak müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz
Network
Korumalı Sunucular : TürkHost sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz :)

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.
İzleme (Monitoring)
E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır. Elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılmasından elektronik ortamda faturalandırılması uçtan uca çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.
Veri Merkezinden Fotoğraflar