Limitsiz Fiber (Ftth) İnternet Paketleri

Ekonomik, Limitsiz, Taahhütsüz Fiber İnternet hizmetlerimizi abonelerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Kullanmakta olduğunuz interneti kapattırmadan kurulum ücreti ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Binanıza Fiber Altyapı geldiyse VDSL 'den Fiber'e geçiş işlemleri için Whatsapp linkinden müşteri hizmetlerimize hemen ulaşabilirsiniz.

FİBER İNTERNET YÜKSEK HIZ KAMPANYASI

FİBER JET 24
24 Mbps
12 Mbps Upload
Kotasız
Limitsiz AKN'siz
Telefon Yok
Yalın FİBER İnternet
Taahhütsüz
6 Ay Sabit Fiyat
Cayma Bedeli Yok
İlk ay
309 TL
Sonraki 5 Ay
349 TL
FİBER JET 35
35 Mbps
12 Mbps Upload
Kotasız
Limitsiz AKN'siz
Telefon Yok
Yalın FİBER İnternet
Taahhütsüz
6 Ay Sabit Fiyat
Cayma Bedeli Yok
İlk ay
319 TL
Sonraki 5 Ay
359 TL
FİBER JET 50
50 Mbps
15 Mbps Upload
Kotasız
Limitsiz AKN'siz
Telefon Yok
Yalın FİBER İnternet
Taahhütsüz
6 Ay Sabit Fiyat
Cayma Bedeli Yok
İlk ay
329 TL
Sonraki 5 Ay
369 TL
FİBER JET 100
100 Mbps
20 Mbps Upload
Kotasız
Limitsiz AKN'siz
Telefon Yok
Yalın FİBER İnternet
Taahhütsüz
6 Ay Sabit Fiyat
Cayma Bedeli Yok
İlk ay
339 TL
Sonraki 5 Ay
379 TL
Kampanya Koşulları
  • Fiyatlarımıza %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir. Vergi oranında değişiklik yapılması durumunda TürkHost, vergi farkını müşteriye yansıtma hakkını saklı tutar.

  • Paket taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan TürkHost müşterileri için geçerlidir. Bu müşterilere ilk 6 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi verilmektedir, müşteri 7. ay itibariyle yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden kullanımına devam edecektir. Mevcut TürkHost müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz

  • TürkHost internet ve/veya telefon hizmetini Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunacaktır.

  • - Paket kapsamında yeni bağlantılarda evde kurulum ücreti(xDSL ve Fiber) peşin 499 TL; 3 taksit imkânıyla 3 Ay x 169,9 TL veya 12 taksit imkânıyla 12 Ay x 50 TL tercihinize göre faturaya yansıtılacaktır.

  • Hat taşıma (geçiş) yapıldığı takdirde evde kurulum ücreti alınmayacaktır. Geçiş işleminde modem kurulumu için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre sms olarak paylaşılacaktır.

  • Türk Telekom ‘Eve Kadar Fiber’ (FTTH) altyapısındaki müşteriler için aylık 40 TL modem kira bedeli alınmaktadır.

  • ONT dönüştürücü bağlantısı gerekirse, ONT cihazı gereken hanelerde, ONT cihazı hizmet devam ettiği sürece müşterinin kullanımına ücretsiz sunulacaktır. Paket kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden TürkHost tarafından hesaplanarak, İnternet Hizmetleri için hizmet verilmeye başladığı tarihte(ön ödemeli) faturalandırılır.

  • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşteriler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 7 gün içinde abonenin seçtiği kargo firması ile birlikte gönderen ödemeli (ücret abone tarafından karşılanmalı) olarak Halkalı Merkez Mh. Aykan Sk. No 7 Daire 1 Küçükçekmece / Istanbul adresine iadesi sağlanmalıdır.

  • Farklı cihaz iade edilmesi, eksik parça bulunması veya arızalı cihaz iade edilmesi durumunda cihaz bedeli müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.

  • Fiber altyapı kapsamında kullanmakta olduğunuz modemin rayiç bedeli 31.12.2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1.780 TL olarak güncellenmiştir. Herhangi bir nedenle aboneliğin sonlanması durumunda iade edilmeyen modem için iptal tarihindeki güncel rayiç bedel tarafınıza faturalandırılacaktır.

  • TürkHost, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında yer alan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Paket kapsamında kurulum ücreti ödenmeden önce aboneliğin iptal edilmesi durumunda kalan kurulum taksitleri son faturaya yansıtılacaktır.

  • Abonenin tercihine göre fatura, başvuru formunda müşterinin beyan ettiği posta veya e-posta adresine gönderilecektir.

  • Müşterinin basılı fatura tercihinde bulunmaması halinde faturalar müşterinin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir.

  • Müşterinin beyan ettiği posta veya e-posta adresi bilgisinin doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır.

  • Müşteri abonelik süresince fatura gönderim tercihini TürkHost çağrı merkezi üzerinden değiştirebilir.

  • Müşterinin aldığı paketlerle ilgili doğacak zorunlu damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.

  • Diğer Ücretler: İnternet Nakil Ücreti : 240 TL, Hizmet Kısıtlama & Açma Ücreti: 199,90 TL, Hat Dondurma: 199,90 TL Statik IP: 69,90 TL

FTTH Fiber İnternet Hizmetlerimiz

Detaylı bilgi almak ve adresinizde fiber internet altyapısı sorgulamak için aşağıdaki "ÖN BAŞVURU" butotuna tıklayıp Açık adresinizi ve GSM numaranızı bize bildirmeniz yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Diğerlerinden farkımız Hızımız

Tüm bildiklerinizden farklı bambaşka bir internet deneyimine hazır mısınız!!!

En ekonomik internet ve limitsiz

İnternet Paketleri aylık ön ödemeli ve tahhütsüzdür.

7/24 Canlı Destek

Çağrı merkezimiz günün her saatinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Genel Özellikler
Fiber FTTH İnternet Hizmeti Fiber kablonun abonenin modemine kadar fiber kablonun geldiği lokasyonlar için geçerlidir.
Bazı Fiber İnternet Hizmetlemiz FTTB şeklinde abone binasına kadar fiber sonrasında CAT6 Network kablo ile abone lokasyonuna erişim verilebilir.
Lokasyonunuzun desteklediği en yüksek hızı öğrenmek için ön başvuru yapmanız yeterlidir. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.