Telefon : +90 212 625 3342

Başlıklı Toplu SMS Gönderim Kuralları1-) Türkiye İçi Başlıklı Toplu SMS gönderdiğiniz numaraların 905...... şeklinde yazılmış olmasına dikkat ediniz. Yurtdışı sms gönderimleri tüm abonelerimize kapalıdır. Yurtdışı sms gönderimi yapmak isteyen aboneler hangi üllkelere ne kadar sms gönderim hacimleri olduğunu destek talebi ile bize belirterek fiyat teklifi alabilirler.

2-) Toplu SMS gönderirken Türkçe karakter kullanımından kaynaklı gönderilen SMS adeti farklılık gösterir. İngilizce 160 karakter bir SMS, Türkçe ise 155 karakter bir SMS olarak kredilendirilir.

3-) Gönderilen SMS 'in  operatör tarafından gönderilen numaraya teslim edilememesi durumunda başarısız sayılır ve abonenin kredisinden düşürülmez. Tüm sms paketlerimiz gönderilen sms başına değil iletilen sms başına ücretlendirilmektedir. İletilemeyen smsler asla ücretlendirilmez.

4-) Firmanıza veya Size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifrenizi asla kimseyle paylaşmayınız. Bu paylaşımdan kaynalı oluşabilecek zararlar veya oluşabilecek şikayet, hukuki yaptırım ve maddi cezaların tamamı şifre sahibine aittir.

5-)
Kesinlikle yasalara ve hukuka aykırı hiçbir SMS göndermeyiniz. Gönderdiğiniz SMS lerin tüm sorumluluğu şifre sahibi aboneye aittir.6-) Sizi tanımayan, Müşteriniz veya Üyeniz olmayan kişi veya kurumlara asla SMS göndermeyiniz. Şikayet halinde tüm sorumluluk şifre sahibi aboneye aittir.Sık kullanılanlara ekle  Sık kullanılanlara ekle    Bu dökümanı yazdır  Bu dökümanı yazdır

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?


MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Zafer ÖZTÜRK
5 yılı aşkın bir süredir TURKHOST' dan kesintisiz ve sorunsuz hizmet almaktayım.Her zaman güleryüzlü ve çözüm odaklı oldu. TURKHOST'la çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Necati BAYDAK
Şirket olarak kurumsal ve çözüm odaklı, tecrübeli personeli ve çok iyi alt yapısıyla TURKHOST Toplu Sms ve hosting alanında beklentilerimizi 3 yıldır fazlası ile karşılamakta. Teşekkürler TURKHOST.