Metro Ethernet İnternet Hizmetleri

Metro Ethernet İnternet SİZE Neler Sunuyor?
Maliyet Tasarrufu
Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez.

Uyumlu Altyapı
Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

Size Özel İnternet
Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz.

Limitsiz Data Gönderimi
Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.

Yüksek Download ve Upload Hızı
5 Mbit/sn ile 100 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

Simetrik veya asimetrik metro internet ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

Lokasyonunuzda fiber optik altyapı olsun olmasın ekonomik ve metro internet hizmeti için bizden özel teklif alabilirsiniz.

SİMETRİK Metro Ethernet İnternet HİZMETLERİ
İndirme ve yükleme hızlarının eşit olduğu daha kaliteli, stabil ve fiber optik altyapı sayesinde daha hızlı bağlantı şeklidir. Ücretsiz keşif yapılarak size özel çekilen Fiber Optik devre üzerinden, paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan bu hizmet sayesinde, simetrik iletim yapısına sahip olarak internete 5 Mbit/sn ile 100 Gbit/sn arasında seçeceğiniz hızlarda bağlanabilirsiniz!
ASİMETRİK Metro Ethernet İnternet HİZMETLERİ
Asimetrik Metro Ethernet İnternet, fiber altyapı üzerinden Ethernet protokollerini kullanarak, indirme:yükleme orantısı 5:2 ve 4:1 olarak asimetrik bant genişliği sunan paylaşımsız Metro Ethernet İnternet hizmetidir.

Özellikler

  • Metro Ethernet İnternet optik ve ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir araya getirir.
  • İsterseniz aynı santralden, isterseniz farklı santralden lokal erişim yedeklemesi yapabilirsiniz.
  • Hizmet, IP/MPLS şebekesi üzerinden verilir ve katma değerli servisler için gerekli platformu sizlere sağlar.
  • Hat kopması halinde 50 ms’den daha kısa bir sürede iletim yedek fiber optik hatta aktarılabilir.
  • Lokal erişimi fiber optik kablo ile tesis edildiği için bakır lokal erişimin bakım ve onarımın zorluğu, mesafe kısıtı gibi dezavantajları bulunmaz.
  • Bağlantı süresi, kullanılabilirlik oranı ve arıza onarım süresine ilişkin taahhütleri içeren Hizmet Seviyesi Taahhüdü sunulur.
  • IPv6-IPv4 çoklu IP seçenekleri sunulur.
  • İzlemek istediğiniz devre numaralarınız MRTG sistemine girilir ve günlük, haftalık, aylık, yıllık trafik kullanım oranlarınız raporlanır.