Toplu Sms

Kampanyalarınızı tek bir tıkla milyonlarca müşterinize duyurmanın en kolay,hızlı ve ucuz yolu Toplu SMS dir. Dilerseniz e-ticaret sitenize ve diğer tüm uygulamalarınıza adapte edebilirsiniz.

TOPLU SMS PAKETLERİ

ÖZELLİKLER
Firma Adıyla Gönderimi
11 Karakterleri Alfanümerik Başlıklı Sms gönderimi.
İletilemeyen SMS İadesi
Gönderdiğiniz SMS'ler iletilemez ise SMS Krediniz otomatik olarak size iade edilir.
API Desteği
SMS API Desteğimiz ile Web sitelerinize ve uygulamalarınıza zahmetsizce SMS gönderim özelliği kazandırabilirsiniz..
Web Arayüzü
Mobil ve PC uyumlu SMS Panelimize günün her saatinde kolayca erişip SMS'lerinizi gönderebilirsiniz.
Anlık Raporlarlama
Mobil Operatörlere anında gönderilen SMS'leriniz gönderdiğiniz kişilere iletildiği anda ve detaylı olarak raporlanır.
Kolay Rehber Aktarma
Mobil numaralalarınızı içeren listeleri EXCEL Csv formatında kolayca SMS Panelimize aktarabilirsiniz.
Paket Süre Sınırı
Toplu sms hizmeti veren firmalar sms paketleri için kullanım süresi koymaktadır.Firmamızdan aldığınız kredileri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
7x24 Destek
Günün her saatinde destek ekibimize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.
KDV ve ÖİV Hariç Tutar
ÖDENECEK TOPLAM TUTAR
Ödeme
Kredi kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.Hangi paketi sipariş vermek istiyorsanız SATIN AL butonuna tıklaynız.
BAŞLIKLI 1.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 2500 SMS
YOK
BAŞLIKLI 5.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 7.500 SMS
YOK
BAŞLIKLI 10.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 15.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 20.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 25.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 50.000 SMS
YOK
BAŞLIKLI 100.000 SMS
YOK
Kullanıcı Dostu ve Pratik SMS Paneli
SMS Gönderimlerinizi kolayca yapabileceğiniz SMS Panelimize ister akıllı telefonunuzdan isterseniz Herhangibir browser üzerinden rahatlıkla mesajlarınızı gönderebilirsiniz.
Güçlü ve Güvenli API Desteği
HTTPS SSL altyapımız sayesinde API üzerinden gönderdiğiniz tüm SMS'ler şifrelenmiş olarak gönderilmektedir. Yüksek işlemci kapasitesine sahip sunucularımız sayesinde tek bir tıkla yüzbinlerce SMS 'inizi müşterilerinize gönderebilirsiniz.
Hızlı SMS Gönderimi
Tekli ve süreli sms gönderimleriniz anında ulaştırılır. OTP Şifre gönderimi ile websitelerinizi ve uygulamarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
Dedicated Korumalı Sunucular
TürkHost sizlere aynı zamanda paylaşımsız dedicated sunucu hizmetide sağlamaktadır. Korumalı dedicated sunucularımızda, windows, linux, ubuntu ve tüm işletim sistemlerini kurabiliriz.
Sıkça Sorulan Sorular
Toplu SMS Gönderme Metodları

Sms Kontrol Paneli: http://smsportal.turkhost.net.tr linkinden size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak sms gönderimlerinize başlayabilirsiniz.

API Kodlarımızla SMS Gönderimi:
  Api altyapımızı yazılımlarınıza rahatlıkla uyarlayabileceğiniz en uygun ve hızlı çözümler sunuyor.

 • Devamını okumak için buraya tıklayın
 • Toplu SMS Hizmetimiz için Gerekli Sözleşme ve Evraklar

  Başlık taleplerinde dikkat  edilmesi gereken hususlar;
  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından , 28/05/2009 tarihli ve 27241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği’nin 19’uncu maddesinin birinci fıkrasının (ü) ve (y) bentlerine dayanılarak hazırlanmış olan  Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar  başlığı altında belirtilen aşağıda belirttiğimiz maddelere uygun seçilmesi zorunludur. Aksi takdirde talep edilen başlıklar kullanılamayacaktır.

  (a) Gönderici ad-soyadı olması halinde kimlik belgesini, unvanı olması halinde kimlik belgesi ile birlikte unvanı ispatlayıcı belgeyi ayrıca e-devlet kapısında ürettiği "Yerleşim Yeri Belgesi"ni

  (b) Şirket  unvanı  olması  halinde,  Türkiye ...

 • Devamını okumak için buraya tıklayın
 • SMS Başlığı Nedir

  Alfanumerik Başlık (CLI = SMS Başlığı) basit bir anlatımla; SMS Gönderen gerçek veya tüzel kişiyi 11 karakteri aşmadan tanımlamaktır. Bu tanımlama Türkçe karakter içeremez. Örneğin TÜRKHOST firma adı TURKHOST olarak tanımlanır.

  Başlık taleplerinde dikkat  edilmesi gereken hususlar;
  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından , 28/05/2009 tarihli ve 27241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği’nin 19’uncu maddesinin birinci fıkrasının (ü) ve (y) bentlerine dayanılarak hazırlanmış olan  Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar  başlığı altında belirtilen maddelere uygun seçilmesi zorunludur. Aksi takdirde talep edilen başlık kullanıma açılmayacaktır.

  (a) Gönderici ad-soyadı olması halinde kimlik belgesini, unvanı olması ...

 • Devamını okumak için buraya tıklayın
 • Başlıklı Toplu SMS Gönderim Kuralları


  1-) Türkiye İçi Başlıklı Toplu SMS gönderdiğiniz numaraların 905...... şeklinde yazılmış olmasına dikkat ediniz. Yurtdışı sms gönderimleri tüm abonelerimize kapalıdır. Yurtdışı sms gönderimi yapmak isteyen aboneler hangi üllkelere ne kadar sms gönderim hacimleri olduğunu destek talebi ile bize belirterek fiyat teklifi alabilirler.

  2-) Toplu SMS gönderirken Türkçe karakter kullanımından kaynaklı gönderilen SMS adeti farklılık gösterir. İngilizce 160 karakter bir SMS, Türkçe ise 155 karakter bir SMS olarak kredilendirilir.

  3-) Gönderilen SMS 'in  operatör tarafından gönderilen numaraya teslim edilememesi durumunda başarısız sayılır ve abonenin kredisinden düşürülmez. Tüm sms paketlerimiz gönderilen sms başına değil iletilen sms başına ücretlendirilmektedir. İletilemeyen smsler asla ücretlendirilmez. ...

 • Devamını okumak için buraya tıklayın